AKVARYUM SALON


Aydemir Plaza'nın ilk katında yer alan Akvaryum Salonu içindeki dev akvaryumdan adını almaktadır. Salonumuz 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Bu Salonumuz 600 kişilik kapalı salondur. Yemekli yemeksiz tüm organizasyonlar için uygundur. İlçe merkezinde ve açık otoparkı mevcuttur.
Teknolojik olarak tüm gereçleri eksiksizdir. 1500 adet aydınlatması, lazer robotları ve sınırsız ışık kombinasyonları ile tüm organizasyonlarınızda size hizmet verebilen bir salondur.

   
ŞELALE SALON


Aydemir Plaza'nın ikinci katında yer alan Şelale Salonu içindeki yapay şelaleden adını almaktadır. Salonumuz 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Bu Salonumuz 600 kişilik kapalı salondur. Yemekli yemeksiz tüm organizasyonlar için uygundur. İlçe merkezinde ve açık otoparkı mevcuttur.
Teknolojik olarak tüm gereçleri eksiksizdir. 1500 adet aydınlatması, lazer robotları ve sınırsız ışık kombinasyonları ile tüm organizasyonlarınızda size hizmet verebilen bir salondur.

   
KÖRFEZ SALON


Altınyol'da bulunan Körfez Salonu Kır Düğün Mekanıdır. Salonumuz 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Bu Salonumuz 1000 kişilik açık alandır. Yemekli yemeksiz tüm organizasyonlar için uygundur. İlçe merkezinde ve açık otoparkı mevcuttur.
Körfez salon doğal çim ortamında, Körfez manzaralıdır.

   
KARDELEN SALON


Altınyol'da bulunan Kardelen Salonu Kır Düğün Mekanıdır. Salonumuz 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Bu Salonumuz 1000 kişilik açık alandır. Yemekli yemeksiz tüm organizasyonlar için uygundur. İlçe merkezinde ve açık otoparkı mevcuttur.
Körfez salon doğal çim ortamında gerçek bir kır bahçesidir.

   
RESTORANT SALON


Altınyol'da bulunan Restaurant Salon İki Kır Düğün Mekanı arasında deniz manzaralı, kapalı salon alternatifi olarak hizmet vermektedir.. Salonumuz 2010 yılından beri hizmet vermektedir. Bu Salonumuz 500 kişilik kapalı alandır. Yemekli yemeksiz tüm organizasyonlar için uygundur. İlçe merkezinde ve açık otoparkı mevcuttur.
Muhteşem deniz manzaralı iki bahçe ortasındadır..

   
ELİT GARDEN


Manas bulvarı üzerinde yer alan Elit Garden Kır Düğün Salonumuz 1000 kişiyi ağırlayabileceğimiz bir kır düğün mekanıdır, kendisine ait otoparkı, çocuk oyun alanı ve yemekli yemeksiz tüm organizasyonlarınız için son derece uygun bir alternatiftir.

   
YENİ BAHÇE


Manas bulvarı üzerinde yer alan Yeni Bahçe Kır Düğün Salonumuz 1000 kişiyi ağırlayabileceğimiz bir kır düğün mekanıdır, kendisine ait otoparkı, çocuk oyun alanı ve yemekli yemeksiz tüm organizasyonlarınız için son derece uygun bir alternatiftir.

   
HARİKA DÜĞÜN SALONU


Çay mahallede Tansaş üzerinde bulunan kapalı düğün salonumuz, 600 kişiyi ağırlayabileceğimiz bir düğün mekanıdır. Otopark sıkıntısı yoktur ve gelecek konuklarınız için lokasyonu son derece kolaydır.

   
 
Copyright © Aydemir Plaza    Selis Medya